Teslimat

Sanfarmaline’a verdiğiniz siparişlere ait teslimat bilgileriniz, sipariş onayınız ile birlikte, sistemimize kayıtlı e-mail adresinize otomatik olarak gönderilmektedir.

Sanfarmaline’dan sipariş ettiğiniz stokta bulunan ürünler gün içinde saat:15:00 a kadar olan siparişler aynı gün, 15:00 dan sonra gelen siparişler ertesi gün kargoya teslim edilir.
Sanfarmaline dan vermiş olduğunuz siparişlerinize ait kargo bedeli tarafımızdan ödenecektir.

Teslimatlarımız alıcıya, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından, kimlik kontrolü yapılarak teslim edilmektedir.

Kargo firmalarının, pazar günleri ve resmi tatillerde teslimat yapmadıklarını dikkate alarak sipariş vermenizi öneriyoruz.
Siparişinizi teslim alırken, paketinizi kargo görevlisinin yanında açarak, ürünü kontrol ediniz. Eğer, ürünün yanlış ya da hasarlı olduğunu görürseniz, görevliye tutanak tutturarak siparişinizi geri iade ediniz. Sanfarmaline, gerekli incelemeleri yaparak, siparişinizi en kısa zamanda size tekrar ulaştıracaktır.

Alıcının teslimat adresinde bulunamaması üzerine kargo şirketi ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. İhbarda belirtileceği üzere alıcının 3 gün içinde kargo şirketinin belirteceği adrese gidip, ürün teslim alınmaz ise sipariş Sanfarmaline’a geri gönderilecektir.
 
Belirtilen günler dahilinde teslimat gerçekleşmemiş ise ya da teslimatla ilgili her tür sorununuzda, müşteri hizmetleri numaramızı arayarak  ya da iletişim formunu kullanarak durumu bildirmenizi rica ederiz. Sanfarmaline, derhal konu ile ilgilenip, sorunu en kısa şekilde çözüme kavuşturacaktır.
Teslimatla ilgili sorunlar yaşamamak adına, iletişim bilgilerinizi eksiksiz biçimde doldurmanızı önemle rica ederiz.