SEBIX Wellness Sabunu

  
 
Biosoapy® SEBIX Wellness Sabunu ; özellikle saçlı deride görülen seboreik dermatitte tedaviye yardımcı olarak kullanılır. İçeriğindeki kükürt, yağ dengesi bozulmuş sorunlu bölgeyi kurutup soyarak ciltten uzaklaştırmaya yardımcı olur. Ardıç katranındaki monoterpen bileşikler kaşıntı ve kızarıklığı rahatlatırken, çörekotu yağı, saçlı deride oluşan kabuklaşmanın azalmasını destekler.
 
ETKİLERİ
Seboreik dermatitte etkili
Özel formülasyonu, seboreik dermatite neden olan yağlı, kırmızı, pullu ve tane şeklinde olan mantarları öldürerek cilt yüzeyinden uzaklaştır.
Sağlıklı ve güçlü saçlar
İçeriğindeki ardıç katranı uygulanan bölgede mikrop öldürücü etki gösterir. Aynı zamanda saç dökülmesi ve saç büyümesinde olumlu etkiler gösterir.
 
DOĞAL AKTİF BİLEŞENLER
Kükürt: Keratolitik, anti seboreik ve antimikrobiyal özellikleriyle, seboreik tedavisinde kurutucu ve soyucu etki göstererek, sorunlu bölgeyi ciltten uzaklaştırır.
Ardıç katranı: İçeriğindeki doğal alfa pinen, beta pinen ve malik asit gibi monoterpen bileşikler sayesinde, problemli ciltte ferahlama sağlar. Antiseptik, anti-enflamatuar, antibakteriyel, antimikrobiyal, yatıştırıcı etkisiyle pullanan, kaşınan ve kızaran yağlı deride yağlanmayı dengeler. Kaşıntı, kızarıklık ve pullanmada azalma sağlayarak rahatlık hissi verir.
Çörekotu yağı: İçeriğindeki doğal nigellon ve timol antihistaminik etki göstererek alerjilerin negatif belirtilerini azaltır. Timoquinone, omega 3- ve omega 6 yağ asitleri antienflamatuar etkisiyle enfeksiyonları ve alerjileri önleyerek seboreik dermatitte tedaviye yardımcı olur.
 
Ürün Bileşenleri: Sodium Olivate, Sodium Palm Kernelate, Sulfur, Juniperus Communis, Nigella Sativa Seed Oil, Aqua.
 
Kullanım Şekli: Biosoapy® Wellness SEBIX Sabunu’nu su ile bolca köpürterek sorunlu bölgeye ve tüm vücudunuza uygulayınız. Daha iyi sonuç almak için durulamadan önce 2-3 dakika bekleyiniz.