Keçi Sütü Sabunu

 
 
Biosoapy® Keçi Sütü Sabunu ; doğal keçi sütünde bulunan doymamış yağ asitleri, vitamin, mineral ve proteinler ile cildin beslenmesini ve nemlenmesini sağlar. Egzamaya yatkın, kaşınan, döküntülü ve hassas ciltleri yumuşatarak cildi rahatlatır. Keçi sütünün Cilt pH+’sına benzer yapısı, cildin koruyucu tabakasını kurutmaz; cildin esnek ve daha sıkı görünmesine yardımcı olur.
 
ETKİLERİ
Cilt kuruluğu, egzama ve sedef
Keçi sütü içeriğindeki A, B, C vitaminleri ve kalsiyum, deri tarafından kolaylıkla absorbe edilmesiyle cilt kuruluğu, egzama, sedef hastalığı ve cilt kızarıklıklarında yatıştırıcı etki gösterir.
Daha esnek ve genç bir cilt
Cildi serbest radikallerden arındırarak esnekliğini artırırken, erken yaşlanmasını engeller. Ciltteki koyu ve kahverengi lekelerin görünümünü iyileştirir.
Hassas ve alerjik ciltler
Rehidrasyon ve yumuşatma özelliği ile hassas ve alerjiye yatkın ciltleri soyup kurutmadan nazikçe temizler.
 
DOĞAL AKTİF BİLEŞENLER
Alfa- hidroksi asit: Ciltte oluşan ölü tabakayı tutan yapıyı parçalar, ölü dokuyu ciltten uzaklaştırarak cildi dolgunlaştırır ve pürüzsüzleştirir.
Kaprilik asit: Cilt pH+’sına yakın yapısı ile cildin yüzey gerilimini optimal koşullara getirerek, cildin nemlendirilmesini ve sabun içerisindeki diğer etken maddelerin emilmesini sağlar.
Vitamin A: Antioksidan etki göstererek ciltteki yaşlanma belirtilerini yavaşlatır.
Çinko: Kollajen liflerinin yeniden yapılanmasını hızlandırarak cildin daha esnek ve pürüzsüz görünmesini sağlar.
 
Ürün Bileşenleri: Sodium Olivate, Sodium Palm Kernelate, Sodium Cottonseedate, Caprae Lac, Aqua.

Kullanım Şekli: Biosoapy® Keçi Sütü Sabunu’nu su ile bolca köpürterek cildinize/saçınıza uygulayınız. Daha iyi sonuç almak için durulamadan önce 2-3 dakika bekleyiniz.