Biosoapy® Kil Sabunu ; içeriğindeki mineraller sayesinde cilde zarar veren toksinleri, sebumu ve kiri emerek cildin mat ve dengeli bir görünüm elde etmesine yardımcı olur. Doğal peeling etkisi gösteren kil, tıkalı gözenekleri derinlemesine temizleyerek ciltteki siyah noktaları azaltır. Cilde mat ve opak bir görünüm kazandırır.
 
ETKİLERİ
Doğal peeling
Ölü hücreleri ciltten uzaklaştırır ve cildin yenilenmesine yardımcı olur. Doğal peeling etkisi ile siyah noktalara karşı oldukça etkilidir.
Mat görünüm
Ciltteki fazla yağı absorbe ederek mat ve opak bir görünüm kazanmasını sağlar. Yağlı saçlarda da yağ dengeleyici etki gösterir.
Doğal absorbsiyon & Detoks etkisi
İçeriğindeki emici mineraller, ciltte biriken toksinleri emerek arındırır; ciltte detoks etki  oluşturur.
 
DOĞAL AKTİF BİLEŞENLER
Kaolin: Ciltteki fazla yağı, kiri ve zarar veren toksinleri emerek ciltten uzaklaştırır; derinlemesine temizler.
Talk ve Simektitler: Cilde yapışarak mekanik bir bariyer oluştururlar, böylece cilde dışarıdan gelen fiziksel ve kimyasal maddelere karşı korurlar.
Çinko & Magnezyum & Kalsiyum: Antibakteriyel etki göstererek cildi zararlı mikroorganizma ve bakterilere karşı korurlar.
 
Ürün Bileşenleri: Sodium Olivate, Sodium Palm Kernelate, Sodium Cottonseedate, Kaolin, Aqua.
 
Kullanım Şekli: Biosoapy® Kil Sabunu’nu su ile bolca köpürterek cildinize/saçınıza uygulayınız. Daha iyi sonuç almak için durulamadan önce 2-3 dakika bekleyiniz.