Ardıç Katranı Sabunu

 

Biosoapy® Ardıç Katranı Sabunu; monoterpen bileşenler sayesinde problemli ciltte ferahlama sağlar. Antiseptik, antienflamatuar, antibakteriyel, antimikrobiyal, antifungal etkisiyle pullanan, kaşınan ve kızaran yağlı deride yağlanmayı dengeleyerek komplikasyonların azalmasını sağlar. Cilt sıkılaştırıcı özelliği sebebiyle saç dökülmesine karşı doğal koruma sağlar, saç büyümesini artırırken saç köklerini de güçlendirir.

ETKİLERİ

Yara üzerinde iyileştirici

Doku granülasyonunu hızlandırarak ciltte onarıcı etki gösterir, yara ve yanıkların daha hızlı iyileşmesini sağlar.

Antipruritik etki

Ardıç katranı; atopik dermatisis, pruritus (kaşıntı) ve sebore gibi kronik dermatolojik bozukluklarda antipruritik etki gösterir. Egzama, kepek, seboreik dermatit ve sedef hastalığının tedavisine destek olur.

Güçlü saçlar

Sıkılaştırıcı özelliği ile saç dökülmesine karşı doğal iyileştirme sağlar, saç büyümesini artırır, saç köklerini güçlendirir ve kepeğe karşı etkilidir.

DOĞAL AKTİF BİLEŞENLER
Alfa pinen & Beta pinen: Ciltte antioksidan, antibakteriyel, antiseptik, antienflamatuar ve sedatif (yatıştırıcı) etki gösterir.
Malik asit: Bağışıklık sistemini güçlendirir, cildin sağlıklı ve pürüzsüz olmasını sağlar.
Ürün Bileşenleri: Sodium Olivate, Sodium Palm Kernelate, Sodium Cottonseedate, Juniperus Communis, Aqua.
Kullanım Şekli: Biosoapy® Ardıç Katranı Sabunu’nu su ile bolca köpürterek cildinize/saçınıza uygulayınız. Daha iyi sonuç almak için durulamadan önce 2-3 dakika bekleyiniz.