AC-X Wellness Sabunu

  
 
Biosoapy® AC-X Wellness Sabunu ; akneli ciltler için özel formüle edilmiş kil, kükürt, çörekotu yağı içeriğiyle akneli bölgede iyileştirici, emici ve keratolitik etki göstererek  kombin tedavi sağlar. Soyulup yenilenen bölgeye bakım uygulayarak, cildin sağlıklı bir  görünüme kavuşmasına yardımcı olur.
 
ETKİLERİ
Antibakteriyel özellik
Kil mineralleri içerisindeki doğal çinko, magnezyum, kalsiyum ve çörek otu yağı  antibakteriyel etki göstererek akneyi yatıştırır.
Doğal yumuşatıcı
Keçi sütünün protein bakımından zengin yapısı, cildi besleyerek, yaşlanma etkilerine karşı koruma sağlar ve yumuşatarak esnekliğini artırır.
 
DOĞAL AKTİF BİLEŞENLER
Kükürt: Keratolitik özelliği ile akneli bölgeyi kurutup soyarak ciltten uzaklaştırır.
Kil: İçeriğindeki doğal kaolin ciltteki kir, sebum ve toksinleri emerek cildi temizler.
Çörekotu yağı: Antibakteriyel ve biyodüzenleyici özelliktedir ve akneli bölgede tedavi edici özellik gösterir.
Keçi sütü: Keçi Sütü içeriğindeki A, B, C vitaminleri ve kalsiyum, deri tarafından kolaylıkla  absorbe edildiğinden; cilt kuruluğu, akne ve cilt kızarıklıklarında yatıştırıcı etki gösterir.
Argan yağı: Akne oluşumunun etmenlerinde biri olan 0mega 6 eksikliğine karşı, zengin bir kaynak niteliği taşır, cildi besleyerek bütünlüğünü korumasını destekler. Argan yağının içerisindeki omega 6 ve 9 dengeli orantısıyla, cildin yağ dengesini sağlar.
 
Ürün Bileşenleri: Sodium Olivate, Sodium Palm Kernelate, Sulfur, Kaolin, Nigella Sativa , Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Caprae Lac, Aqua.
Kullanım Şekli: Biosoapy® Wellness AC-X Sabunu’nu su ile bolca köpürterek sorunlu bölgeye ve tüm vücudunuza uygulayınız. Daha iyi sonuç almak için durulamadan önce 2-3 dakika bekleyiniz.