Sıkça Sorulan Sorular

 1. 1. Üye olmak ücretli midir?

Cevap:  Kesinlikle değildir

 1. 2. Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Cevap: Öncelikle üye olmanız gerekmektedir.

 1. 3. Üyeliğinin avantajları nedir?
 • Cevap:
 •  
 • Eczanelere…

 
Bu sitede avantajlar mal fazlası anlayışı ile değil iskonto anlayışıyla, gerçek rakamlar ve hasta memnuniyeti ilkesiyle yürüyecektir. Bu anlayış, eczaneyi gereksiz stoktan kurtaracaktır ve eczane muhasebesini sistem üzerinden kendisine ayrılmış alandan kolayca yaparak, karlılığını çok net olarak görecektir. Alış faturaların detaylarına istediği her an kolayca ulaşabilecek, kayboldu mazaretlerine son vermiş olacaktır.

Eczane, Sanfarmaline ile güven içinde çalışır. Sürekli gelen faturaların alt toplamlarına bakmak gibi sıkıntı veren bir işten kendisini kurtarmış olur. Bu değerli zaman, kendisine ve çalışanlarına kalır. En değerli hazinemizi anlamlı kullanmış olur.

 • Tedarikçilere…

 
Sanfarmaline’ın tedarikçiye sunduğu avantajlar nelerdir?
 
Bu fikrin hayata geçirilmesinde çabalayan kişilerin, var etmek istedikleri bu sistem sayesinde, kendi tarikçilerine sürdürelebilir bir lojistik ağı kurduracaktır. Bu durum, verilen adetleri tahmini olmaktan çıkarıp, gerçeğe yaklaştırarak, üreticilerimize güvenilir bir geri bildirim sağlayacaktır. En nihayetinde, bütün dünyadaki ana bireysel ve kurumsal üreticileri etkiliyerek, daha uygun şartlarda mal satmalarını sağlayacaktır.

Dolayısıyla bizim alışlarımız da etkilenecek, firmamız daha fazla kar yaparak çalışanlarına ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlayacaktır.

 • Ürüne…

 
Sanfarmaline’ın ürüne sunduğu avantajlar nelerdir?
 
sanfarmaline.com’da satılan ürünler, kendilerini çok iyi tanıtma imkanı bulacak, yanlış veya eksik anlatılmayarak, alıcılarını yanıltmayacaklardır. Böylece ürün, gerçek faydası ve özellikleri tam olarak anlaşılarak, gereken bedel ödenerek alınacaktır.
Mevcut ürünlerin, bir emek ve çaba sayesinde üretilmiş, kendini kanıtlamış, ayrıcalıklı ürünler olması için, özel bir çaba gösterilmektedir.

 • Son Tüketiciye…

 
Sanfarmaline’ın ürünleri alıp kullanan kişilere sunduğu avantajlar nelerdir?
 
Ürünü eczneden alıp kullanan kişiler, ürünler ile ilgili detaylı bilgilere sistem üzerinden ulaşabileceklerdir. Ürünle ilgili sorularını sorabilecekleri bir güven ortamı oluşturmak ve bunun sürdürebilirliğini sağlayarak, yasalar ve yönetmelikler kapsamında, şeffaf ve hesap verilebilir iş modeli ile ileriye yürümek en büyük hayalimizdir.

İşletmelerin, sattıkları ürünler ile ilgili, piyasa denetim ve gözetim kuralları ile müşteri memnuniyetini sağlamaları en büyük görevleridir. Firmamız, en masum kişi müşteridir bilinciyle, bu masum kişiden alınan her kuruşun hesabının verilebilir olması gerekliliğine inanmıştır.

 1. 4. Güvenliğimden emin olabilir miyim?

Cevap: Sanfarmaline ve üyeleri arasındaki bilgi alışverişinin gizlilik ve güvenliği, dünyanın en büyük dijital sertifika sağlayıcı firmalarının geliştirdiği 128 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme protokolü teknolojisiyle sağlanmaktadır. Bu sayede girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde kayıtlı olarak tutulmadan direkt olarak bankanıza aktarılmaktadır. Sanfarmaline’ın sunduğu güvenli alışveriş ortamında yapacağınız her tür işleme ait bilgilerinize, siz ve kredi kartınızı size tahsis eden bankanız dışında Sanfarmaline dahil hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından ulaşılamamaktadır. 

Sanfarmaline’a üye olurken vermiş olduğunuz bilgiler, üyelik sözleşmesinde belirtilen kurallar ve amaçların kapsamı dışında kullanılmamakta, 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 1. 5. Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Cevap: Üyelik bilgilerinize yalnızca siz ulaşabilir, değiştirebilir ya da silebilirsiniz. Üye adı/e-posta ve şifrenizle giriş yapıp istediğiniz değişiklikleri yapabilir ve sipariş verebilirsiniz.

 1. 6. Geçmiş siparişlerimi görebilir miyim?

Cevap: Kullanıcı adı/e-postanızla birlikte giriş yapabilir, size özel profiliniz ve siparişlerinizi görebilirsiniz.

 1. 7. Şifremi unuttum ne yapmalıyım?

Cevap: Kullanıcı adınız aktif bir mail hesabınız olmalıdır. Üyelik/ şifremi unuttum alanında kayıtlı e-posta adresinizi yazıp gönderin, kullanıcı şifreniz tekrar gönderilecektir.