Sarımsak Sabunu

 
Biosoapy® Sarımsak Sabunu ; saçlarınızın dökülmesini azaltır, yeni saç foliküllerinin oluşumunu arttırır, saç derisindeki zararlı toksinlerin deriden arınmasını sağlar, saçın yapısını iyileştirir ve saç köklerini güçlendirir. Antifungal, antibakteriyel ve antimikrobiyal özelliği ile vücutta oluşan, özellikle ayaklarda, göğüs altı ve kasıklarda bulunan mantarlara karşı tedavi edici etki gösterir.
 
ETKİLERİ
Antifungal özellik
İçeriğindeki allisin, inatçı mantarları kurutmaya yardımcı olur. Antibakteriyel ve antimikrobiyal özelliği ile özellikle ayak mantarlarında etkilidir.
Saç dökülmesi ve saçkırana karşı etkin
Yeni saç foliküllerinin oluşumunu tetikleyerek, saç dökülmesini azaltır, toksinleri atarak, kökleri güçlendirir. Kan dolaşımını artırmasıyla saç kıranda tedaviye yardımcı olur.
Kepek ve kırık giderici
Bileşenindeki sülfür kepeğin şiddetini azaltır ve tekrar oluşmasını engeller. C ve B vitamini ile saçı besleyerek kırıkları onarır.
Antiageing özellik
Foto yaşlanmaya karşı cildi korur, kollajen üretimini destekleyerek ciltte yaşlanma karşıtı etki gösterir.
 
DOĞAL AKTİF BİLEŞENLER
Sülfür: Saç gelişimi için gerekli olan keratin dâhil birçok proteinin yapısal bir parçası olup; saç, cilt, tırnaklar için faydalıdır. Sülfür kepeğin şiddetini azaltır ve tekrar oluşmasını engeller.
Selenyum: Biosoapy® Sarımsak Sabununda bulunan E Vitamini ile kombine etki göstererek saç dökülmesini azaltır, cildin elastikiyetini artırır.
Allisin & Ajoene: Antioksidan, antifungal, antibakteriyel ve antimikrobiyal özelliği ile mantar tedavisinde etkilidir.
Minareller: Kalsiyum, saçın yapısal bileşenidir. Bakır, saçın büyümesine yardımcı olurken kusurlu saçların büyümesini engeller. Demir, saçların uzaması için saç bakımını sağlar. Magnezyum ise saç sağlığı için gerekli olan besinlerin vücut tarafından kullanılmasına destek olur.
 
Ürün Bileşenleri: Sodium Olivate, Sodium Palm Kernelate, Sodium Cottonseedate, Allium Sativum, Aqua.
 
Kullanım Şekli: Biosoapy® Sarımsak Sabunu’nu su ile bolca köpürterek cildinize/saçınıza uygulayınız. Daha iyi sonuç almak için durulamadan önce 2-3 dakika bekleyiniz.