RENOVATE Wellness Sabunu

  
 
Biosoapy® Renovate Wellness Sabunu ; cildin gençleşmesi ve beslenmesinde önemli rol oynayan doymamış yağ asitleri bakımından zengin içeriğiyle tazelenme sağlar. Argan ve zeytinyağında yüksek miktarda bulunan E vitamini; cilde esnekliğini veren kolajen üretimini arttırarak yaşlılığın cilt üzerindeki belirtilerini geciktirir, yaraların daha çabuk iyileşmesi, cildin daha parlak olması ve kırışıklıkların hafiflemesini sağlar.
 
ETKİLERİ
Yaşlanma belirtilerinde azalma
Zararlı serbest radikallere karşı cildin korunmasını sağlayan özel bileşim, ince çizgi ve kırışıklık gibi yaşlanma belirtilerini yavaşlatmaya yardımcı olur. İçerisindeki omega 3-6- 9 sayesinde cildi besler ve nemlendirir.
Yumuşatma ve nemlendirme
Yüksek protein içeriği sayesinde onarıcı etki gösterirken, cildi besleyip nemlendirerek yumuşak kalmasını sağlar.
 
DOĞAL AKTİF BİLEŞENLER
Keçi sütü: İçeriğindeki doğal A, B1, B2 (riboflavin), B6, B12, C, D, E, K vitaminleri, niasin, çinko ve kalsiyumun yanı sıra mineraller, amino asitler, sitrik asit, doymamış yağ asidi, proteinler ve çeşitli enzimlerle anti-ageing, antienflamatuvar, nemlendirici ve besleyici özelliğiyle cildin yenilenmesini sağlar.
Argan yağı: İçerisindeki doğal omega 9, omega 6 ve yüksek miktarda bulunan E vitamini sayesinde, antienflamatuar, antioksidan ve antiageing etki göstererek cildi nemlendirir, kırışıkları azaltır, cilt ve saçı besler. Anti sebum özelliğiyle cildin yağ dengesini sağlar.
Zeytinyağı: İçeriğindeki doğal skualen, skualan ve E vitamini sayesinde, cildin yağ üretme fonksiyonunu bozmadan sağlıklı bir şekilde nemlendirir ve yumuşatarak yaşlanma belirtilerini geciktirir.
Çörekotu yağı: İçeriğindeki omega 6 ve omega 3 cildi besler ve korur. Ciltteki koruyucu tabakayı yeniler ve pullanmayı azaltır. Cildin nemi muhafaza etmesine, yağ üretimini düzenlemesine ve esnekliğini korumasına yardımcı olur. Yaşlanmanın dış belirtilerini ve antienflamatuar özelliği ile cilt yaralarını azaltır.
 
Ürün Bileşenleri: Sodium Olivate, Sodium Palm Kernelate, Caprae Lac, Argania Spinosa , Kernel Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Nigella Sativa Seed Oil, Aqua.
 
Kullanım Şekli: Biosoapy® Wellness Renovate Sabunu’nu su ile bolca köpürterek sorunlu bölgeye ve tüm vücudunuza uygulayınız. Daha iyi sonuç almak için durulamadan önce 2-3 dakika bekleyiniz