Eşek Sütü Sabunu

 

Biosoapy® Eşek Sütü Sabunu; doğal eşek sütünde yüksek oranda bulunan protein, mineral, vitamin ve Omega 3&6 sayesinde , cildin yaşlanma belirtilerini geciktirerek, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya ve cildin yenilenmesine yardımcı olur.

ETKİLERİ

Daha esnek ve genç bir cilt

Eşek sütünde yüksek seviyede bulunan protein, fosfolipitler, minarel ve vitaminler;

cildin sıkılaştırılması, yenilenmesi ve pürüzsüzleştirilmesine yardımcı olarak cildi yeniden yapılandırır.

Cildi ölü hücrelerden arındırır

Eşek sütünde doğal olarak bulunan laktik asit, ölü cilt hücrelerini uzaklaştırarak yeni hücrelerin oluşmasını destekler. Yara izlerinin azalmasına, cildin doğal rengine kavuşmasına ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur.

Cilt lezyonlarında doğal destek

Eşek sütü, cildin tahriş ve kızarıklığını azaltmaya yardımcı olan antibakteriyel ve antienflamatuar özellikteki protein yapısı ile ciltte oluşan sivilce, egzama ve sedef için güçlü bir destektir.

Biosoapy® Eşek Sütü Sabunu; doğal eşek sütünde yüksek oranda bulunan protein, mineral, vitamin ve Omega 3&6 sayesinde, cildin yaşlanma belirtilerini geciktirerek, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya ve cildin yenilenmesine yardımcı olur.

Ürün Bileşenleri: Sodium Olivate, Sodium Palm Kernelate, Sodium Cottonseedate,Donkey Milk, Aqua

Kullanım Şekli: Biosoapy® Eşek Sütü Sabunu’nu su ile bolca köpürterek cildinize/saçınıza uygulayınız. Daha iyi sonuç almak için durulamadan önce 2-3 dakika bekleyiniz.