Zeytinyağ Sabunu

 
Biosoapy® Zeytinyağı Sabunu ; cildin doğal özellikleri olan, terleme ve sebum oluşumunu engellemeden, derinlemesine temizlik sağlar. Ekstra ilave edilen zeytinyağı, yüksek miktarda sabunlaşmadan kalan vitamin E, skualen & skualan, hidroksitiresol gibi birçok aktif bileşen içerir. Vitamin E & yağ asitleri kombinasyonu, antiageing etkisinin yanı sıra deri ve saçlı derinin ihtiyacı olan yağ & nem dengesini koruyarak, fazla yağı ciltten uzaklaştırır. Saçları besleyerek parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
 
ETKİLERİ
Yüksek antioksidan özellik
Cildin yaşlanmasına sebep olan serbest radikallerle savaşarak ince çizgi ve kırışıklıkları gidermeye yardımcı olur.
Parlayan cilt ve saçlar
Zengin protein ve mineral içeriği ile cildin nemlenmesini ve esnekliğini sağlar. Kırılgan saçları ve kuru saç derisini nemlendirerek parlak bir görünüm kazandırır.
Egzama ve Sedef
İçeriğindeki sabunlaşmayan aktif bileşenler sayesinde, egzama ve sedef gibi, kızarıklık, kaşıntı ile seyreden rahatsızlıklarda yatıştırıcı etki gösterir.
 
DOĞAL AKTİF BİLEŞENLER
E Vitamini: Yüksek antioksidan özellik göstererek cildin yaşlanmasına sebep olan serbest radikallere karşı cildi korur.
Skualen & Skualan: Sebum bezleri tarafından doğal olarak üretilir ve zeytinyağında bolca bulunur. Cildin yağ dengesini korumasını sağlar.
Hidroksitiresol: Sabunlaşmayan yapısı ile antienflamatuar ve antimikrobiyal etki göstererek cilt tahrişlerini, kızarıklıkları ve güneş yanıklarını iyileştirir.
 
Ürün Bileşenleri: Sodium Olivate, Sodium Palm Kernelate, Sodium Cottonseedate, Olea Europaea Fruit Oil, Aqua.

Kullanım Şekli: Biosoapy® Zeytinyağı Sabunu’nu su ile bolca köpürterek cildinize/saçınıza uygulayınız. Daha iyi sonuç almak için durulamadan önce 2-3 dakika bekleyiniz.